CEMİLE-ÜMİT AVCI'NIN TATLI İKİZLERİ

BUSE-SUDENAZ AVCI KARDEŞLER 6 AYLIKLAR...

 

BUNLAR DA BENİM KIZLARIM... 6 AY 22 GÜNLÜK OLDULAR AMA BİR DE BİZE SORUN, ZAMAN NASIL GEÇTİ.....

GERÇEKTEN TEK ÇOCUKLU ANNE BABALAR HİÇ ŞİKAYET ETMESİN İNSANIN İKİZLERİ OLUNCA TEK ÇOCUK HİÇ GELİYOR.

İNANIN BAZEN GÜCÜMÜZÜN KALMADIĞINI HİSSEDİYORUZ.BİR DE ÇALIŞINCA İŞ DAHA DA ZORLAŞIYOR.......

AMA HERŞEYE RAĞMEN ÇOK TATLILAR.. ONLARIN BİR GÜLÜMSEMESİ HERŞEYİ UNUTTURUYOR."İYİ Kİ OLMUŞLAR, İYİ Kİ VARLAR" DİYORUZ.TEK OLSALARDI EŞİMLE PAYLAŞAMIYACAKTIK, AMA ŞİMDİ İKİMİZE DE BİRER ÇOCUK DÜŞÜYOR.

BÜYÜDÜKLERİNİ DE GÖRÜRÜZ İNŞALLAH....

SEVİLERLE CEMİLE-ÜMİT AVCI
(ÇOK ÇOK TATLILAR... SAĞLIKLI-MUTLU OLURLAR-KÖTÜLÜKLE HİÇ TANIŞMAZLAR İNŞALLAH...DAİMA GÜLSÜNLER.ANALI BABALI BÜYÜSÜNLER...BÜYÜDÜKÇE FOTOLARINI İSTERİZ....)

(HAKLISINIZ..BİZİMKİLER ŞİMDİ 16 AYLIK OLDULAR...ALLAHTAN BAKICI VE ANNEANNEMİZ BAKIYOR...ANNEANNE HAFTA İÇİ BİZLE KALIYOR GENE DE YORGUNLUKTAN BİTİYORUZ...HAFTA SONU HİÇ GELMESİN İSTİYORUZ ÇÜNKÜ ANNEANNEMİZ EVİNE GİDİYOR(KADIN DA HAKLI ONUN DA BAKMASI GEREKEN BİR EVİ VAR)EŞİMLE YALNIZ KALIYORUZ PAZARTESİ SABAHI İŞE GİTMEK BİZE DİNLENDİRİCİ OLUYOR...İKİZİ OLMAYANLAR BÖYLESİ BİR YORGUNLUĞU BİLEMEZLER....AMA MORALİNİZİ BOZMAYIN....TEK ÇOCUKTAN BİR AVANTAJLARI VAR...OYUN ÇAĞI BAŞLAYINCA -BERABER OYNUYORLAR-BİRBİRLERİNE SARILIP SEVİŞİYORLAR-TABİİ ARADA PAYLAŞILAMAYAN OYUNCAK KAVGALARI OLUYOR AMA EN AZINDAN NEFES ALACAK ZAMANINIZ BİR PARÇA OLUYOR..... )

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !