EFSANELER ÜÇLEMESİ(FANTASTİK ÖYKÜLER SEVERLERE)...

3/İkizler, zamanın karşı konulmaz nehrinde bir bilinmez denize doğru sürükleniyorlar. Kan, Karanlık ve Ateş Sınavları... yaşamın, hayatın, özgürlüğün devamı için geçilmesi zorunlu üç büyük Sınav!.. Korkunç Sınavları kim geçebilecek ve bedeli... Margareth WEIS Tracy HICKMAN Arkabahçe Yayıncılık 293 Sayfa

İkizlerin Sınavı 

2/Tanrısal gücün peşindeki usta büyücü Raistlin, kumdaki ayak izlerini takip ederek Tanrılara meydan okuyor. İkizi Caramon ve Paladeine'ın kutsal rahibesi Crysania da bu çatışmanın girdabına kapılmışlar.. İkizler, tarihin kalbinde, 'kendi' ayak izlerinin üzerinde Tanrılarla.. zamanla ve birbirleriyle savaşıyorlar. Caramon'un komutasındaki Fistandantilus'un komutasındaki Fistandantilus'un Ordusu, zamanın nehrinde 'bilinen' bir 'bilinmeze' doğru tüm açmazları ve tüm hızları ile sürükleniyor..
Ejderha Mızrağı, "Efsaneler"le... efsaneleri yaratan Mızrak Kahramanları ile sürüyor..

İkizlerin Savaşı
Yazar :
Margaret Weis, Tracy Hickman
Yayınevi : Arkabahçe Yayıncılık


1/Ilkbahar Safagi'nda biraktigimiz Tanis Yarimelf, dev savasci Caramon, hirsli ve gizemli kisiligiyle usta buyucu Raistlin, sevimli ve korkusuz Kender Tas ve digerlerine, Raistlin ile karmasik duygu ve iliskiler icerisindeki Paladine'in Kutsal Rahibesi Crysania katiliyor.
Zayif ve hastalikli Raistlin'den butun dengeleri, zamani bile degistirebilecek guclu buyucu 'Raistlin'e... guclu, saglikli ama zayif kisilikli Caramon'dan sismis, alkolik Caramon'a... ikizlerin zit karakterleri; Ejderhalarin Dunyasinda Crysania'nin etrafinda acimasiz bir savasa dogru surukleniyorlar.

İkizlerin Zamanı-arkabahçe yayıncılık

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !